SOFT BLANKET YANKEE CANDLE


Czasami wystarczy niewiele aby zmienić zwykły wieczór w wieczór z cudownym klimatem. Jak dobrze wiecie jestem fanką zasypiania przy unoszącym się wieczorem aromacie świecy zapachowej. 


 Dlaczego akurat ta świeca? Popatrzcie się na jej wygląd. Już po samym słoju widać, że przynosi ukojone i daje poczucie bezpieczeństwa.  "Świeca o delikatnym zapachu świeżych cytrusów i słodkiej wanilii przykrytych kołderką ciepłego bursztynu"- czyż nie kojarzy się z relaksem i chwilą "odpływania" ? Jest to tak piękny i przynoszący ciepło naszym zmysłom zapach, że warto celebrować z nim piękne chwile. 
Zapach ten sprawia, że pokój wydaje się jeszcze bardziej przytulny. Mimo tego, że czujemy ciepło aromatu, to zapach nie jest duszący i nie przytłacza. Podsumowując - zapach niezwykle urokliwy, przynoszący ukojenie i poczucie bezpieczeństwa. Kocham ten zapach, kocham jego miejsce w naszym domu i jeśli zastanawiasz się czy warto kupić zapach Soft Blanket od Yankee Candle - kup i spraw aby również w Twoim mieszkaniu unosił się w wyjątkowych chwilach. Gwarantuję, że doda im uroku.