Maybelline Color Sensational - 158 POWER PEONY

Bohaterką dzisiejszego posta będzie szminka Maybelline Color Sensational w odcieniu 158 power peony. Trafiła do mnie już jakiś czas temu w ramach współpracy z przemiłą Panią Lucyną, która zajmuję się sprzedażą na prawdę świetnych, trudno dostępnych kosmetyków w Polsce, a w dodatku super cenach!

 Plastikowe opakowanie jest charakterystyczne dla produktów Maybelline. Wygląda estetycznie, nie zacina się, nie otwiera w torebce i nie pęka - przetrwało nawet niełatwe warunki w ciasnym bagażu podręcznym.Szminka CS o właściwościach nawilżających rozprowadza się na ustach bardzo łatwo. Jej lekko masełkowa konsystencja sprawia, że sztyft sunie po ustach bez problemów, ale nie topi się i nie łamie. Spokojnie można nakładać ją bez pomocy lusterka, a do poprawek nie trzeba nosić ze sobą pędzelka. A propos poprawek - nie obędzie się bez nich, zwłaszcza po jedzeniu. Bez niego szminka wytrzymuje ok. 4 godzin (uczucie nawilżenia nieco dłużej!), co przy takiej konsystencji jest bardzo dobrym wynikiem.Szminka świetnie ożywia cały makijaż i idealnie nadaje się na lato!

Cena szminek Maybelline color sensational u Pani Lucyny to 19zł. Za taką cenę na prawdę jest warto:) Jeżeli jesteście zainteresowane kupnem, zapraszam was na aukcje - >KLIK<

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz